Odoo Kiralama Modülü


Tüm kiralama operasyonlarınız için tek bir çözüm.


Odoo, birçok endüstri için farklı modüller sunabilen bir ERP sistemidir. Bu endüstirilerden biri de herhangi bir alanda kirama usulü çalışan işletmetler oluşturuyor. Odoo Kiralama Modülü ile her türlü kiralama operasyonunu kolayca yönetebilir ve tüm operasyonunuzu sadece tek bir modül ile kontrol edebilirsiniz.

Kiralama Modülü, Odoo kullanıcılarının kiralama işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak tanır. Bu modül sayesinde işletmeler kiraladıkları ürünlerin ve kiralamalara ait ödemeleri takip eder. Ayrıca, işletmelerin kiraladıkları ürünlerin bakım ve stok gibi diğer operayonlarını da bu sayesinde kolaylıkla yönetebilirler.

Kiralama Modülü, kira ödemelerini otomatik olarak yapar ve kira ödemelerinin tarihlerini sistem üzerinden otomatik olarak çeker. Ayrıca, ödemelerin  takibi yapmak ve operasyonunu kontrol etmek için detaylı raporlar sunar. Bu sayede, müşterilerinizin kira ödemelerini zamanında yapmasını sağlar ve kiralama işlemlerinin daha verimli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. 
 Kiralama Teklifinden Faturalamaya

Her şeyi tek bir yerden yönetin. 

Tek bir ekranda kiralama siparişinizi oluşturun, planlayın, teslim edin, faturalandırın. İhtiyacınız olan tüm bilgilere doğrudan ve kolayca ulaşın.


Kiralama Modülü Özellikleri:

  1. Kiralama işlemlerini gerçekleştirme
  2. Kiranan ürünlerin takibini yapma
  3. Kira ödemelerini otomatik olarak yapma ve takip etme
  4. Kira ödemelerinin durumunu izlemek için raporlar sunma
  5. Müşterilerin kiraladıkları ürünlerin muhafazasını ve bakımını yapmalarını sağlama
  6. Kira ödemelerinin tarihlerini hatırlatma
  7. Kiralama işlemlerinin daha verimli hale gelmesini sağlama

Gerçek Zamanlı Takip


Her ürünü kendisine ait takvim görümü üzerinden anlık durumlarını takip edebilirsiniz. Ürünlerin bakım ve kalite kontrollerini yapmanız mı gerekirse iki kiralama arasına tampon süre ekleyerek ürünleri kiralamadan bir süreliğine çekebilirsiniz.

Diğer Odoo Uygulamaları ile tam entegreSatın Alma

Stok

Faturalama

Kalite

Bakım


50.000+ şirket  büyümek için Odoo kullanıyor.

Odoo ile tanışın, şirketinizi dijitalleştirin