Dünya'nın 1 numaralı açık kaynak ERP yazılımı Odoo'ya tüm dünyada ilgi gittikçe artartmaktadır. Şu an 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Odoo, ERP alanında lider yazılım olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Odoo'nun açık kaynaklı olarak sunduğu avantajları Türkiye'deki işletmelere uygun şekilde geliştirmek için çalışmalarımız çok yoğun bir şekilde devam ediyor. Odoo'nun gelişimine gönüllü olarak katkı sunmaya başlayan Rasard Teknoloji, yaptığı çalışmaları artık Odoo Türkiye Resmi Partneri olarak devam edecek. 

2023 yılı hedefleri arasında yer alan Odoo Partnerlik sürecimizi yıl bitmeden 2022 yılı içinde tamamlamış olmaktan mutluyuz. Bu günden sonra Odoo ile ilgili olarak yaptığımız çalışmalara, Rasard Teknoloji olarak edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimin yanında Odoo S.A firmasının tüm desteği ve katkıları ile devam edeceğiz.

Türkiye'de bulunan tüm işletmeler için kolayca entegrasyon süreçlerini hayata geçirdiğimiz projelere siz de dahil olmak ve işletmenizi dijitalleştirmek isterseniz hemen bize ulaşın, dijitalleşme yolculuğunda size Odoo ile eşlik edelim.

50.000+ şirket  büyümek için Odoo kullanıyor.

Odoo ile tanışın, şirketinizi dijitalleştirin

Odoo Türkiye


Odoo Türkiye yerelleştirmesi için yaptığımız çalışmaların başında Finans ve Muhasebe uygulamalarındaki eksiklikleri gidermek oldu. Bu kapsam aşağıdaki uygulamalara artık Odoo Türkiye uygulamalarında kullanabiliyoruz:

  1. Vergi Dairesi Uygulaması
  2. TCMB Kur Günlük Kur Güncellemeleri
  3. Satış, Satın Alma, Fatura ve Ödeme'lerde özel kur kullanma

Bunlar ile sınırlı olmayacak şekilde E-Dönüşüm vb uygulamaları da hayata geçirmek için yaptığımız çalışmalar devam etmektedir.

Odoo Nedir?


Odoo Dünyanın 1 Numaralı Açık Kaynak ERP yazılımı olarak firmaların ihtiyaç duyduğu tüm uygulamları tek bir çatı altında toplayan bir ERP yazılımıdır. Odoo ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz aşağıdaki yazımıza da ayrıca göz atabilirsiniz:

Odoo Nedir Blog Yazımız


Neden Rasard?


Rasard Teknoloji Odoo Türkiye Resmi Partneridir. Bu sebeple yaptığımız projelerde Odoo'nun kontrolünde gerçekleşmekte, Odoo'nun kalite standartları çerçevesinde hayat bulmaktadır. Sizler de işletmeninizi Odoo kalitesi ve standartlarında dijitalleştirmek isterseniz bizimle iletişime geçerek dijiltal dünyaya adım atabilirsiniz. Yapatığımız projelerde bizi öne çıkaran özelliklerimiz:

  • Odoo Türkiye Resmi Partneri olmamız nedeni ile Odoo kalitesi ve standartlarında projeler hayata geçirmek
  • Karmaşıklığı azaltmak ve verimliliği artırmak için ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş çözümleri sizin için hazırlıyoruz
  • Profesyonel kadromuzla ihtiyacınıza uygun Odoo çözümlerini hizmet olarak size sunuyoruz
  • İhtiyacınıza en uygun çözümleri uygun fiyatlı şekilde planlıyoruz
  • Rasard, Odoo uygulamalarına katkıda bulunan şirket olarak hareket etmektedir. 

Siz de Odoo kullanmaya başlamak ve demo talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiz.

50.000+ şirket  büyümek için Odoo kullanıyor.

Odoo ile tanışın, şirketinizi dijitalleştirin